Rhumveld Baltic OÜ

Vana-Narva mnt. 18D

74114 Maardu

Telefon +372 633 3036
Faks        +372 660 1968
Email      sales@rhumveld.com

Registrikood 10421613

Käibemaksukohuslasena registreerimise nr. EE100149146

Pank: SEB\
Kood: EEUHEE2X
A/a: EE791010002047601007

Pank: Swedbank
Kood: HABAEE2X
A/a: EE082200221012201537

Kontaktid

Tegevjuht Iiris Kurvits
Email: iiris@rhumveld.com

Müügi- ja turundusjuht: Aivo Kivitar
Email: aivo@rhumveld.com
Mobiil +372 508 6335

Tööstusklientide müügijuht: Angelica Vasser
Email angelica@rhumveld.com
Telefon +372 633 3036
Mobiil +372 5343 3130

Ekspordijuht: Reet Tarang
Email reet@rhumveld.com
Telefon +372 633 3038

Export account manager / Ekspordi kliendihaldur: Evelin Pani
Email: evelin@rhumveld.com
Phone: +372 633 3038
Mobile: +372 506 5045

Kvaliteedijuht Helen Tamm
Email: helen@rhumveld.com
Telefon +372 633 3036

Tootmisjuht Tarmo Aedla
Email: tarmo@rhumveld.com

Logistikajuht René Varrik
Email: rene@rhumveld.com
Mobiil: +372 5333 0008

Raamatupidaja Evi Sokk
Email: evi@rhumveld.com