Rhumveld Baltic OÜ

Vana-Narva mnt. 18D
74114 Maardu
Estonia

Phone :   +372 633 3036
Fax:         +372 660 1968
Email:      sales@rhumveld.com

Social Media:   www.facebook.com/KommiAsemel/ 
                          www.linkedin.com/company/rhumveld-baltic-ltd

 

Registry no/ Registrikood: 10421613
VAT no/ KMKR nr: EE100149146

Bank/ Pank: SEB
Bank code/ Pangakood: EEUHEE2X
Account/ Konto: EE791010002047601007

Bank/ Pank: Swedbank
Bank code/ Pangakood: HABAEE2X
Account/ Konto: EE082200221012201537

Contacts/ Kontaktid

CEO / Tegevjuht: Iiris Kurvits
Email: iiris@rhumveld.com

Industrial clients / Tööstusklientide müügijuht: Angelica Vasser
Email: angelica@rhumveld.com
Phone: +372 633 3036
Mobile: +372 5343 3130

Export account manager / Ekspordi kliendihaldur: Evelin Pani
Email: evelin@rhumveld.com
Phone: +372 633 3038
Mobile: +372 506 5045

Sales and marketing manager/ Müügi- ja turundusjuht: David Dzaganija
Email: david@rhumveld.com
Phone: +372 633 3038
Mobile: +372 5332 4485

Sales assistant/ Müügiassistent: Karin Purje
Email: karin@rhumveld.com
Phone: +372 633 3038

Quality manager/ Kvaliteedijuht: Helen Tamm
Email: helen@rhumveld.com
Phone: +372 633 3036

Production manager/ Tootmisjuht: Tarmo Aedla
Email: tarmo@rhumveld.com

Logistics manager/ Logistikajuht: René Varrik
Email: rene@rhumveld.com
Phone: +372 5333 0008

Accountant/ Raamatupidaja: Katrin Kakko
Email: katrin@rhumveld.com