Rhumveld Baltic OÜ

Vana-Narva mnt. 18D
74114 Maardu
Estonia

Phone :   +372 633 3036
Fax:         +372 660 1968
Email:      sales@rhumveld.com
Social Media:   www.facebook.com/KommiAsemel/ www.linkedin.com/company/rhumveld-baltic-ltd

 

Registry no/Registrikood: 10421613
VAT no/KMKR nr: EE100149146

Bank/Pank: SEB
Bank code/Pangakood: EEUHEE2X
Account/Konto: EE791010002047601007

Bank/Pank: Swedbank
Bank code/Pangakood: HABAEE2X
Account/Konto: EE082200221012201537

Contacts/Kontaktid

CEO/Tegevjuht: Iiris Kurvits
Email: iiris@rhumveld.com

Industrial clients/Tööstusklientide müügijuht: Angelica Vasser
Email: angelica@rhumveld.com
Phone: +372 633 3036
Mobile: +372 5343 3130

Export account manager/Ekspordi kliendihaldur: Evelin Pani
Email: evelin@rhumveld.com
Phone: +372 633 3038
Mobile: +372 506 5045

Sales Manager/Müügijuht: Maarja Sisask
Phone: +372 633 3038
Mobile: +372 5332 4485

Accountant/Raamatupidaja: Katrin Kakko
Email: katrin@rhumveld.com

Quality manager/Kvaliteedijuht: Helen Tamm
Email: helen@rhumveld.com
Phone: +372 633 3036

Production manager/Tootmisjuht: Tarmo Aedla
Email: tarmo@rhumveld.com

Logistics manager/Logistikajuht: René Varrik
Email: rene@rhumveld.com
Phone: +372 5333 0008

Sales specialist/Müügispetsialist: Silver Kerna
Phone: +372 633 3036

&nbsp

Ostu-müügi assistent/Purchase and sales:
assistant: Marge Arus
Phone: +372 633 3036