Tooraine hankimine, töötlemine ja müük

Rhumveld Baltic müüb kõiki tootevalikus olevaid tooteid toormaterjalina HoReCa sektorile ja ökopoodidele nii Eestis kui väljaspool Eestit. Pakume tooteid suuremates kogustes, mis on originaalpakendis (pakendi suurus 5-25kg vastavalt tootele) ja ümberpakendatult väiksemates pakendites (1-5kg pakendid). Teatud toodete puhul pakume ka töötlemist (nt röstimine, niisutamine).

Oleme loonud head sidemed tootjatega üle maailma, mis tagab meile tooraine kättesaadavuse. Lisaks paneme suurt rõhku tooraine kvaliteedile. Pakume suurt valikut erinevaid pähkleid, seemneid, kuivatatud puuvilju ja väetoite, meie tootevalikus on nii tava- kui mahetooted.

Ladustamine ja logistika

Rhumveld pakub nii tooraine kui pakendatud toodete ladustamist meie jahutatud ja kontrollitud niiskusega ladudes. Rhumveld Balticu tehases on 3 laadimissilda, tooraine lao suurus on umbes 500t kaupa ja pakendatud toodete ladu mahutab ligikaudu 600 000 pakki, ettevõtte peamine ladu Hollandis mahutab ligikaudu 3500t kaupa.

Toodete pakendamine

Pakendamine toimub ainult Rhumveld Baltic tehases Eestis. Meie tehases on kolm pakkimisliini, mis võimaldavad pakkida 10-15 miljonit pakki aastas kahe vahetusega, lisaks pakume käsipakenduse võimalust. Meie masinad pakivad nelja erinevat tüüpi plastikpakendit: ümbrikpakend, blockbottom, quattro-seal ja doy bag. Kõik pakendatud tooted läbivad korraliku kontrolli ja metallidetektsiooni.

Omamärgitoodete pakendamine (private label)

Rhumveld Baltic pakub pakendamise ja segude tegemise teenust omamärgi all nii kaubanduskettidele kui muudele ettevõtetele. Hetkel pakime peamiselt välisturul olevatele klientidele Soomes, Rootsis, Hollandis ja Saksamaal, kuid ka tooteid Eesti jaemüügikettidele.

Take1 kaubamärk

Rhumveld Baltic müüb Eestis ning vähesel määral ka Lätis ja Leedus tooteid enda kaubamärgi all Take1. Take1 sarjas on esindatud Kommi Asemel, Kommi Asemel Lastesari, Chef sari ja Take1 Organic. Tooted on saadaval toidupoodides ning ökopoodides. Jõuludeks pakume ka ärikingitusteks ning lasteaedadesse ja koolidesse jõulupakkide valmistamist.